MyAnimaly – Wszystko dla Twojego Pupila

Akcesoria dla kotów

Akcesoria dla kotów – praktyczne i funkcjonalne produkty

Akcesoria dla kotów potrzebne są do codziennej opieki nad pupilem. Kot nie jest aż tak bardzo wymagającym zwierzęciem i nie potrzebuje zbyt dużo produktów do kociej pełni szczęścia. Niemniej niektóre z akcesoriów wręcz muszą znaleźć się w wyprawce dla kota.

W podstawowy zestaw akcesoriów dla kota wchodzi:
1) Legowisko dla kota, czyli najlepsze miejsce do snu, odpoczynku i zabawy.
2) Drapak, na którym kot może ostrzyć i zużywać pazurki.
3) Zabawka (np. pluszowa myszka) zapewni kotu rozrywkę w ciągu dnia na długie godziny i pobudzi jego instynkt do polowania.
4) Miska i poidełko, czyli kocia zastawa do spożywania posiłków.
5) Kuweta jako ustronne miejsce dla kota.
6) Transporter, który ma przyzwyczaić kota do podróży. Bezpieczny jest do przewożenia pupila w samochodzie, samolocie czy w pociągu.

Akcesoria dla kotów – wygodne legowisko to podstawa

Z tych wszystkich akcesoriów dla kotów jednak miękkie, komfortowe, a przy tym ładnie legowisko jest najważniejsze. Tym bardziej kot jako typowy leniuch potrzebuje wygodnego i spokojnego miejsca do snu, odpoczynku i zabawy. Takie posłanie mogą zapewnić mu, m.in. kosz wiklinowy, hamak czy legowisko dla kotów. Dostępne są one w różnych kształtach: okrągłych, prostokątnych czy owalnych oraz ciekawych kolorach. Przy tym wyróżniają się one oryginalnym i nowoczesnym designem jak na przykład tipi dla kota czy domek dla kota. Nasze akcesoria dla kotów prezentują się stylowo nie tylko w zaciszu domowym, ale też na tarasie czy w ogrodzie.

Jeśli jest ładna pogoda i kot ma dostęp do ogrodu, to szkoda, żeby siedział w domu. W takich sytuacjach warto z akcesoriów dla kotów zakupić legowisko outdoor, tym sposobem zachęcając mruczka do relaksu na zewnątrz. Wykonane jest z materiałów wodoodpornych, które zapewnią mu odpowiednie warunki do relaksu na świeżym powietrzu i ochronią go przed działaniem warunków atmosferycznych.

Wyświetlanie 1–20 z 27 wyników