MyAnimaly – Wszystko dla Twojego Pupila

MYANIMALY Legowisko Nest

99,00 

Dobro zwierząt jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego też szczególną uwagę w procesie produkcyjnym skupiamy na jakości produktów – Dzięki temu nasze produkty wykonywane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów.

Availability: Na stanie

Misją MYANIMALY jest stworzenie jak najbardziej przyjemnych i komfortowych warunków do życia dla Waszych czworonożnych przyjaciół. Aby sprostać temu zadaniu, oferujemy Wam stale poszerzający się asortyment wysokiej jakości produktów zwierzęcych w atrakcyjnych cenach. Dobro zwierząt jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego też szczególną uwagę w procesie produkcyjnym skupiamy na jakości produktów – Dzięki temu nasze produkty wykonywane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów.

Legowisko Nest Posiada wyjmowaną dwustronną poduszkę – z jednej strony wodoodporny materiał odporny na zarysowania a z drugiej ciepła i miła w dotyku pluszowa tkanina. Poduszka jest puszysta i utrzymuje ciepło, co doskonale chroni pupila przed zimnym podłożem. Wypełnienie to miękka antyalergiczna kulka silikonowa Całość jest łatwa do utrzymania w czystości. Pokrowiec poduszki jest zapinany na zamek błyskawiczny, co pozwala go zdjąć i uprać w razie potrzeby. Produkt został wyprodukowany w Unii Europejskiej.

Skład:

Materiały wierzchnie: 100% poliester

Wypełnienie – 100% antyalergiczna kulka silikonowa

 

Rozmiar: 50 cm x 40 cm; wysokość 13 cm

Wymiary mogą różnic się o +/- 2 cm.

 

Sposób pielęgnacji:

Mata: Zaleca się pranie ręczne.

Poduszka: Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni C.