MyAnimaly – Wszystko dla Twojego Pupila

MYANIMALY Szałas dla zwierząt – Szary

349,00 

Oryginalny wygląd szałasu wkomponuje się idealnie w domowe wnętrze i będzie ulubionym miejscem odpoczynku Twojego zwierzaka, który poczuje się w nim komfortowo i wygodnie.

Szałas MYANIMALY odpowiedni jest zarówno dla psów jak i kotów. Oryginalny wygląd szałasu wkomponuje się idealnie w domowe wnętrze i będzie ulubionym miejscem odpoczynku Twojego zwierzaka, który poczuje się w nim komfortowo i wygodnie.

 

W skład zestawu wchodzi:

– stelaż z drewna sosnowego, pokryty białą farbą,

– pokrowiec na stelaż do szałasu, wykonany jest z wysokiej jakości materiału poliestrowo-bawełnianego.

– poduszka wypełniona antyalergiczną kulką silikonową, dzięki której waszemu pupilowi, będzie niezwykle wygodnie. Materiał wierzchni poduszki to miła w dotyku i zarazem wytrzymała, odporna na przetarcia tkanina.

– tabliczka kredowa na sznurku bawełnianym, z dołączoną kredą, do zawieszenia nad wejście do szałasu, na której możecie napisać imię Waszego pupila.

 

Całość jest łatwa do utrzymania w czystości – poduszkę oraz materiał wierzchni szałasu można prać w pralce. Stelaż namiotu wykonany jest z bardzo dobrej jakości sosnowego drewna. Prosta konstrukcja szałasu umożliwia łatwe i szybie jego rozłożenie, złożenie oraz przeniesienie w dowolne miejsce. Produkt został wyprodukowany w Unii Europejskiej.

 

Skład:

Drewno sosnowe malowane

Materiał wierzchni: 65% Poliester, 35% bawełna

Sznurek: 100% bawełna

Pokrowiec i wypełnienie poduszki: 100% poliester

 

Sposób pielęgnacji:

Całość (materiał wierzchni i poduszkę) można prać w pralce w temperaturze do 40 stopni Celsjusza.

Wymiary po rozłożeniu 65 cm x 55 cm (25,60” x 21,65”)

Wysokość: 75 cm (30’’)

Wymiary poduszki: 55 cm x 55 cm (21,65’’x21,65”)

Wymiary mogą się różnić: +/- 2 cm (+/- 1”)