MyAnimaly – Wszystko dla Twojego Pupila

MYANIMALY Tipi Kodura S – Czarny

249,00 

Namiot jest łatwy do utrzymania w czystości. Pokrowiec poduszki jest zapinany na zamek błyskawiczny, co pozwala go zdjąć i uprać w razie potrzeby.

Namiot TIPI jest odpowiedni zarówno dla psów jak i kotów. Wykonany jest z wodoodpornego, wytrzymałego materiału. Posiada wyjmowaną dwustronną poduszkę – z jednej strony wodoodporny materiał odporny na zarysowania a z drugiej ciepła i miła w dotyku pluszowa tkanina. Poduszka do namiotu jest miękka i utrzymuje ciepło, co doskonale chroni pupila przed zimnym podłożem. Spód namiotu uszyty jest z tkaniny antypoślizgowej. Całość jest łatwa do utrzymania w czystości. Pokrowiec poduszki jest zapinany na zamek błyskawiczny, co pozwala go zdjąć i uprać w razie potrzeby. Stelaż namiotu wykonany jest z bardzo dobrej jakości sosnowego drewna, z wyciętymi otworami na sznurek dla stabilnego zamontowania namiotu. Prosta konstrukcja namiotu umożliwia łatwe i szybie jego rozłożenie, złożenie oraz przeniesienie w dowolne miejsce.

Produkt został wyprodukowany w Unii Europejskiej.

W skład zestawu wchodzi: cztery drewniane drążki z otworami, namiot z wodoodpornego materiału, dwustronna poduszka, sznurek.

S– 60 cm x 60 cm; wysokość 70 cm

Skład:

Namiot, sznurek,  poduszka – 100% poliester

Wypełnienie poduszki – 100% poliester

Sposób pielęgnacji:

Całość (namiot i poduszkę) można prać w pralce w temperaturze do 40 stopni Celsjusza