MyAnimaly – Wszystko dla Twojego Pupila

Tipi dla kota

Tipi dla kota – wygodne legowisko

Tipi dla kota zaprojektowane w stylu indiańskim zapewni pupilowi niezwykle wygodne warunki do snu, błogiego odpoczynku i zabawy. Kot uchodzi z natury za indywidualistę, który potrzebuje w domu swojego miejsca, w którym może odpocząć i robić to, co lubi najbardziej, czyli spać. Takie właśnie spokojne i wygodne schronienie stworzy mu tipi dla kota MyAnimaly.

Stylowe tipi dla kota upiększa w wyjątkowy sposób niemalże każde wnętrze. Świetnie prezentuje się zarówno w domu, jak i na zewnątrz – na tarasie lub w ogródku. Tipi dla kota jest lekkie, więc można je bezproblemowo przenieść w dowolne miejsce.

Z jakich materiałów wykonane jest nasze tipi dla kota?

Szczęście pupila jest dla nas najważniejsze. Dlatego tipi dla kota wykonane jest z trwałego i najwyższej jakości filcu, który jest przyjemny i miękki w dotyku oraz przyjazny i bezpieczny dla zdrowia mruczka. Zatem materiał nie wywołuje żadnych niepożądanych reakcji alergicznych.

Ten wyrób włókienniczy uzyskiwany przez spilśnianie wełnianych tkanin idealne nadaje się na ścianki namiotu. Filc znakomicie utrzymuje ciepło, przez co zapewnia w tipi idealny mikroklimat mający wpływ na dobry sen i odpoczynek. Tipi dla kota składa się ze stabilnej i wytrzymałej konstrukcji, która w całości wykonana jest z drewna sosnowego.

Design tipi dla kota MyAnimaly cechuje prostota, w której kryje się wyjątkowe połączenie materiałów, struktur i odcieni. Nowoczesne legowisko dla kota to wygoda i estetyka w jednym!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15