MyAnimaly – Wszystko dla Twojego Pupila

MYANIMALY Wooden Hut

199,00 

Z pewnością każdy mruczek polubi namiot Wooden Hut za wysoki komfort podczas leniuchowania oraz przyjemną w dotyku tkaninę. Produkt wzbudzi też sympatię właścicieli z dwóch powodów: zapewni ich pupilom wygodę i tym samym udekoruje domowe wnętrze, nadając mu wyjątkowego uroku.

Availability: Na stanie

SKU: BF00000463 Kategorie: ,

Ukochane przez wielu domowników koty lubią towarzyszyć swoim właścicielom na przykład podczas oglądania filmu, ale są też momenty, kiedy wolą pobyć w zupełnej ciszy i samotności. Z natury uchodzą one za indywidualistów chodzących tylko własnymi ścieżkami i potrzebujących swojego azylu do odpoczynku. Takie miejsce stworzy dobrze dobrane legowisko, a jednym z nich jest namiot Wooden Hut, który pupil pokocha od samego początku. Zaprojektowany został tak sprytnie, że kotek może wylegiwać się na wysokości, nie odczuwając przy tym zimna ciągnącego od podłoża.

Szałas wyprodukowany przez markę MYANIMALY jest przyjazny i bezpieczny dla zdrowia kocich użytkowników. Zasłonka i siedzisko z gładkiego, i miękkiego w dotyku akrylu dodają drewnianej konstrukcji wyjątkowych walorów estetycznych. Indiański akcent produktu podbijają oryginalne guziki o podłużnym kształcie zrobione z drewna oraz bawełniany sznurek spinający całość. Elementy tekstylne zostały starannie wykończone bawełnianą lamówką z pętelką, przez co stanowią piękną i ciekawą dekorację. Z pewnością każdy mruczek polubi namiot Wooden Hut za wysoki komfort podczas leniuchowania oraz przyjemną w dotyku tkaninę. Produkt wzbudzi też sympatię właścicieli z dwóch powodów: zapewni ich pupilom wygodę i tym samym udekoruje domowe wnętrze, nadając mu wyjątkowego uroku.

Legowisko w kształcie namiotu dedykowane dla kotów wyróżnia się: nowoczesnym designem, precyzyjnym dopieszczeniem najmniejszych detali oraz wysokiej jakości materiałami. Ogromną zaletą produktu jest szybki montaż. Właściciel może w ciągu kilku minut stworzyć komfortowe miejsce do odpoczynku i zabawy dla swojego pupila – wystarczy wykonać cztery kroki montażowe, by namiot był gotowy do użytku przez kociego domownika. Modne i stylowe legowisko nadaje się nie tylko do pomieszczeń, ale może być też używane na zewnątrz. Przenoszenie namiotu jest łatwe i wygodne – zarówno w domu, na tarasie, jak i w ogródku. W zależności od panujących warunków można też zdejmować zasłonkę, by kotek mógł sobie pooddychać świeżym powietrzem lub wygrzać się na słoneczku.

W skład zestawu wchodzi kilka niezbędnych elementów, a są nimi:

·         cztery drążki sosnowe (12 mm x 400 mm) do złożenia siedziska,

·         cztery drążki sosnowe (23 mm x 800 mm) tworzące solidną konstrukcję namiotu,

·         zasłonka,

·         wygodne siedzisko (40 cm x 40 cm),

·         bawełniany sznurek będący nieodłącznym elementem stelaża,

·         instrukcja składania namiotu.

Wysokość namiotu: 72 cm

Skład materiału: 80% akryl, 20% wiskoza (zasłonka i siedzisko), 100% bawełna (sznurek)