MyAnimaly – Wszystko dla Twojego Pupila

Domek dla psa

Domek dla psa – co za stylowy produkt!

Domek dla psa to produkt dla właścicieli, którzy chcą zapewnić swoim pupilom komfortowe warunki zarówno do odpoczynku, jak i do spania. Proponowany przez nas domek, jak sama nazwa wskazuje, to stylowa chatka powstała z myślą o naszych czworonożnych przyjaciołach. Wyjątkowy domek dla psa pełni funkcję wygodnego legowiska dla psa, w którym znajdzie schronienie, ciszę i spokój. To nie tylko miejsce do spania, ale także do zabawy. Może tam schować przed domownikami swoją ulubioną kostkę, smakołyki lub inne skarby.

Z czego wykonany jest nasz domek dla psa?

Zawsze stawiamy na najwyższej jakości materiały, bo w końcu chodzi o dobro naszych pupili! Konstrukcja wykonana jest z drewna sosnowego, a każdy element został pokryty białą farbą, która jest w 100% bezpieczna dla zdrowia czworonogów.

Tym sposobem otrzymaliśmy stylowy i jedyny w swoim rodzaju domek dla psa, który jest na najwyższym poziomie designu. Zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu domek ma realistyczny wygląd.

Drewno, którego użyliśmy, jest odporne na czynniki zewnętrzne i zachowuje swoje właściwości w każdych warunkach. Domek dla psa może upiększać zarówno zacisze domowe, jak i taras czy ganek. Ze względu na jego prostą budowę możemy w łatwy sposób przenieść go w dowolne miejsce.

Materac z pianki poliuretanowej otuliliśmy miękkim w dotyku welurowym pokrowcem, który dopełnia całość tego oryginalnego domku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4