MyAnimaly – Wszystko dla Twojego Pupila

Legowisko dla psa

Legowiska dla psów – miękkość i wygoda

Legowiska dla psów są produktami, które powstały z myślą o naszych najwierniejszych czworonożnych przyjaciołach. Każdy pupil potrzebuje zacisznego miejsca do spania i odpoczynku, a taki azyl zapewni mu właśnie nasze legowisko. Może śmiało na nim spać, wylegiwać się i relaksować po długim spacerze.

Stworzyliśmy wygodne, niezwykle trwałe i stylowe legowisko dla psa, które nie ma sobie równych w wygodzie. Na tym posłaniu „strażnik domu” może bacznie obserwować swoich ukochanych opiekunów, co robią w danej chwili i czuwać nad ich bezpieczeństwem. Legowisko jest komfortowe w użytkowaniu, a przy tym wygląda niezwykle estetycznie. Pasuje do każdego wnętrza niezależnie od panującego w nim stylu.

Z jakich materiałów składają się legowiska dla psów?

Legowiska dla psów zachwycają nie tylko swoją funkcjonalnością i wyglądem, ale też wysoką jakością wykonania. Przykładamy dużą wagę do zachowania najdrobniejszych detali – w końcu chodzi o komfort pupila.

Do wykonania legowisk używamy tylko materiałów wyjątkowo odpornych na przetarcia, zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Wypełniamy je pianką poliuretanową, która przeznaczona jest dla pupili podatnych na alergie i uczulenia. Legowiska dla psów wykańczamy na spodzie tkaniną antypoślizgową, by nie przesuwało się po podłodze.

Pomyśleliśmy o wypoczynku pupila na świeżym powietrzu. Legowiska są lekkie, więc można je bezproblemowo przenieść na zewnątrz. Dzięki temu zapewnimy pupilowi wygodny relaks nawet na świeżym powietrzu.

Wyświetlanie 1–20 z 41 wyników