MyAnimaly – Wszystko dla Twojego Pupila

Tipi dla psa

Tipi dla psa – nowoczesne legowisko

Tipi dla psa zachwyca swoim designem zarówno właścicieli, jak i ich psy. Wygląda, jakby było wyciągnięte z indiańskiej wioski tylko w nowoczesnym wydaniu. Tipi dla psa to schronienie, w którym pupil poczuje się bezpiecznie i spokojnie. To nie tylko przytulne miejsce odpoczynku, ale również kryjówka, w której pies może schować swoje ulubione zabawki i przysmaki.

Tipi dla psa w kształcie namiotu z wygodną i miękką poduszką to hit wśród legowisk! Miejsce wypoczynku psa powinno być wytrzymałe, wygodne, a zarazem łatwe do wyczyszczenia, co zapewniają oferowane przez nas namioty. Gwarantujemy także najwyższą jakość wykonania, designerską formę, komfort i wygodę.

Tipi dla psa – z czego jest wykonane?

Tipi dla psa wykonane jest z trwałych i wysokich jakościowo materiałów zapewniających długie i wygodne użytkowanie. Ściany namiotu są uszyte z jednego z najstarszych wyrobów włókienniczych tzw. filcu, który uzyskuje się przez spilśnianie wełnianych tkanin. Materiał jest gładki i miły w dotyku, a dodatkowo utrzymuje on ciepło, dzięki czemu pupil szybko ogrzeje się w tipi.

Tipi dla psa jest lekkie, więc można je samodzielnie przenieść w dowolne miejsce w mieszkaniu. Stelaż z drewna sosnowego jest niezwykle prosty. Jego rozłożenie i złożenie trwają dosłownie kilka minut.

Tipi dla psa jest dostępne w stonowanych kolorach, które pasują niemalże do każdego wnętrza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14